Wiemy, że nasi Klienci są zadowoleni ze współpracy z naszą Kancelarią. Wielu z nich wyraża to osobiście.

Pragniemy przedstawić Państwu opinie, które od nich otrzymaliśmy. Wiemy, że sprawy, którymi się zajmujemy są delikatne zatem w trosce o zachowanie prywatności nie podajemy imion i nazwisk naszych Klientów. Pozostają one jedynie do wiedzy Kancelarii.

 

Profesjonalne podejście do klienta, kompetentny, specjalista o dużej wiedzy prawniczej.

Opinie Kancelaria Hilarowicz

 

Szukałem fachowej pomocy prawnej i to był trudny wybór, natomiast teraz wiem że trafny, a jest to szczególnie ważne, kiedy chodzi o sprawy najważniejsze, jak rodzina itp. Miałam do czynienia wcześniej z kilkoma kancelariami i co mogę powiedzieć na pewno, to że jestem bardzo zadowolony, że w końcu udało się znaleźć Kancelarię Tomasza Hilarowicza. Mam porównanie i dlatego z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że prowadzą moje sprawy bardzo profesjonalnie na każdym etapie – przede wszystkim – dokładnie, z pełnym zaangażowaniem, co się czuje nie tylko na Sali rozpraw. Z pewnością także, wielką zaletą jest dyspozycyjność, oraz możliwość skonsultowania bieżących problemów przez telefon, co pozwala na wielkie poczucie bezpieczeństwa. Moim zdaniem, bardzo trudno na rynku znaleźć tak dobra kancelarię, która będzie z takim zaangażowaniem, skrupulatnie dążyć do osiągnięcia założonego celu, nawet mocno odległego w czasie. Panowie w kontakcie ze mną byli bardzo serdeczni i wspierający, elastyczni i konkretni. W chwilach osobistego podłamania (związanego z działaniem opieszałego sądownictwa w naszym kraju), działali mobilizująco i zachęcająco. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że są wsparciem, nie tylko w trakcie procesu, czy innych spraw około procesowych, ale także, co szczególnie doceniam w codziennym kontakcie, a jest to szczególnie ważne.

 

 

Pełen profesjonalizm, dokładne rozpoznanie sytuacji, uzgodnienie z klientem strategii działania z wyjaśnieniem wszelkich ewentualnych problemów i zagrożeń, które mogą wystąpić, a przed wszystkim rzetelne podejście do sprawy. Tak w skrócie można opisać pracę Kancelarii Hilarowicz. Wspólnemu zaangażowaniu i roztropności Pana Tomasza Hilarowicza zawdzięczamy kompletną rodzinę. Wielkie Dziękuję od całej rodziny P.

Stały kontakt z klientem, nie było problemu żeby się spotkać w godzinach popołudniowych albo zadzwonić wieczorem. Na wszystkie pytania wyczerpująca odpowiedz. Kwestia honorarium nie była na pierwszym miejscu. Przypomina o terminach, poświęca dużo czasu na przygotowanie klienta do sprawy.

Szybkie działanie, pierwszy kontakt osobiście, ale później mailowo i telefonicznie, więc nie trzeba tracić czasu. Na bieżąco informują o przebiegu sprawy. Potrafią w doskonały sposób oddzielić emocje klienta (sprawa rodzinna) i wybrać fakty i dowody istotne dla sprawy. Bardzo skuteczni, gorąco polecam.